حصارک_پایین کجاست؟شهرستان نسیم_شهرکجاست؟شهرستان بهارستان کجاست ؟

حق کمیسیون املاک اسلامشهر
در تاریخ ۴ اسفند سال ۱۳۸۹ با تصویب هیأت دولت، بخش‌های گلستان و بوستان در شهرستان رباط کریم به‌منظور افزایش اختیارات و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهرستان بهارستان تبدیل شد. گلِستان مرکزبخش گلستان شهرستان بهارستان است شهر گلستان در جنوب غرب استان تهران و در فاصلهٔ ۲۴ کیلومتری از شهر تهران قرار دارد از محلات مهم آن میتوان به شهرک سبزدشت  اشاره کرد.راههای دسترسی عمده به این شهر از طریق جاده قدیم ساوه (بزرگراه آیت اله سعیدی) اتوبان تهران ساوه با استفاده از خروجی صباشهر و جاده آدران به شهریار و همچنین اتوبان قم از طریق خروجی واوان میباشد. گلستان از شرق به شهرستان اسلامشهر، غرب به رباط کریم محدود می شود. نسیم شهر اول شهری کوچک بود اولین ساکن نسیم‌شهر، فردی به نام «اکبر حداد» بوده و به همین دلیل، این شهرقبلا به نام «اکبرآباد» شناخته می‌شد. از قدیمی ترین محله های آن می توان به خیابان شهید مدنی (اول) اشاره کرد. گردآوری مطالب توسط سایت مسکن جم بزرگترین سایت املاک شهرستان بهارستان وجاده ساوه وحصارک پایین http://www.jamlaak.ir/

در تاریخ ۴ اسفند سال ۱۳۸۹ با تصویب هیأت دولت، بخش‌های گلستان و بوستان در شهرستان رباط کریم به‌منظور افزایش اختیارات و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهرستان بهارستان تبدیل شد.

گلِستان مرکزبخش گلستان شهرستان بهارستان است شهر گلستان در جنوب غرب استان تهران و در فاصلهٔ ۲۴ کیلومتری از شهر تهران قرار دارد از محلات مهم آن میتوان به شهرک سبزدشت  اشاره کرد.راههای دسترسی عمده به این شهر از طریق جاده قدیم ساوه (بزرگراه آیت اله سعیدی) اتوبان تهران ساوه با استفاده از خروجی صباشهر و جاده آدران به شهریار و همچنین اتوبان قم از طریق خروجی واوان میباشد. گلستان از شرق به شهرستان اسلامشهر، غرب به رباط کریم محدود می شود.

نسیم شهر اول شهری کوچک بود اولین ساکن نسیم‌شهر، فردی به نام «اکبر حداد» بوده و به همین دلیل، این شهرقبلا به نام «اکبرآباد» شناخته می‌شد. از قدیمی ترین محله های آن می توان به خیابان شهید مدنی (اول) اشاره کرد.

گردآوری مطالب توسط سایت مسکن جم بزرگترین سایت املاک شهرستان بهارستان وجاده ساوه وحصارک پایین http://www.jamlaak.ir/

شهرستان بهارستان حصارک پایین نسیم شهر مشاوراملاک جم
ثبت کدرهگیری ملک دربهارستان/نسیم شهر/اسلامشهر
قیمت ملک کلنگی،چندسال ساخت ونوساز دراسلامشهر/بهارستان تغییر در نرخ کمیسیون مشاوران املاک مناطق شهرتهران

پیش فروش آپارتمان سنددار،قولنامه ای درشهرستان بهارستان ،حصارک پایین

قیمت آپارتمان دراسلامشهر،بهارستان
حصارک پایین شهرستان بهارستان

آخرین دیدگاه ها

نظر خود را ثبت کنید

( الزامي )

( الزامي )

(اختیاری)

دیدگاه