انتخابات شورای شهر بهارستان،1400، دوره پنجم

. انتخابات شورای اسلامی شهرستان بهارستان دوره پنجم انتخابات شورای اسلامی بهارستان.انتخابات شورای شهر.

ثبت نام 41 داوطلب ازگلستان،27 داوطلب ازنسیم شهر،25 داوطلب ازصالحیه ،درآخرین روز ثبت نام کردند.

فرماندار بهارستان گفت: ۹۳ داوطلب در آخرین روز ثبت نام، انتخابات شورای شهر بهارستان اعلام حضور کرده اند.

منبع: سایت فرمانداری شهرستان بهارستان.انتخابات شورای اسلامی بهارستان.

فرماندار بهارستان گفت: ۹۳ داوطلب در آخرین روز ثبت نام، اعلام حضور کرده اند.

به گزارش کمیته تبلیغات و مستند سازی ستاد انتخابات شهرستان بهارستان، هادی تمهیدی فرماندار بهارستان اظهار داشت: ۹۳ داوطلب در هفتمین و آخرین روز ثبت نام، نام نویسی کرده اند.

 وی افزود: از این تعداد ۱۸ داوطلب به صورت غیر حضوری و ۷۵ داوطلب به صورت حضوری اعلام حضور خود را برای ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر نهایی نموده اند. در جمع ثبت نام کنندگان  ۱۰ داطلب زن و ۸۳ داوطلب مرد حضور دارند.

فرماندار بهارستان با اشاره به تعداد داوطلبان از شهر، تصریح کرد: از شهر گلستان ۴۱ داوطلب انتخابات شورای اسلامی بهارستان ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳ زن و ۳۸ مرد می باشند.

وی ادامه داد: از نسیم شهر نیز ۲۷ داوطلب اعلام حضور کرده اند که از این تعداد ۳ داوطلب زن و ۲۴ داوطلب مرد هستند. 

تمهیدی تعداد داوطلبان شهر صالحیه را ۲۵ نفر اعلام کرد و تصریح کرد: از این تعداد ۴ داوطلب زن و ۲۱ داوطلب را مردان تشکیل می دهند.

سه شنبه بیست و ششم اسفند 1399

فرمانداری شهرستان بهارستان
انتخابات شورای اسلامی بهارستان

مشاوران املاک شهرستان بهارستان،استعلام قیمت ملک دراسلامشهر،بهارستان،رباطکریم

09122085593 مدیر مسکم جم مهندس جمشیدی

09332085593 دفتر

09125288035 سیدرضا شریفی

 اخبارانتخابات شورای شهربهارستان 1400

کاردرمنزل فقط باموبایل بادرآمد بیشتراز ده میلیون درماه

خرید وفروش واجاره دفتراداری دربهارستان واسلامشهر

نحوه ثبت نام ملک درسامانه ملی املاک و اسکان کشور

ردصلاحیت گسترده نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بهارستان

 یکشنبه 5 اردیبهشت 1400 – 14:01

بهارستان به نقل از (پانا)- رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان بهارستان از رد صلاحیت 132 نفر از نامزدهای ششمین دوره از انتخابات شورای شهر بهارستان خبر داد.

حجت السلام مصائبی، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر بهارستان گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی خود و با بررسی‌های دقیق تمامی پرونده‌های ،کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بهارستان و بدور از هرگونه نظر شخصی و بر اساس چارچوب قانونی که برای رسیدگی به صلاحیت‌ها وجود داشته عمل شد.

تا هیچ حقی ضایع نشود و مطالبات به حق نظام جمهوری اسلامی ایران توسط افراد صلاحیت‌دار اجرا شود و شاهد افزایش مشارکت مردم در انتخابات باشیم.

مصائبی گفت: داوطلبانی که از سوی هیئت نظارت شهرستان رد صلاحیت شده باشند،می‌توانند اعتراض خود را در هیئت عالی استان‌ها پیگیری کنند تا در زمان مناسب به اعتراض آنان رسیدگی شود.

او ادامه داد: از 340 پرونده‌ای که توسط فرمانداری به هیئت نظارت شهرستان رسیده 208 نفر موفق به گذر از فیلترهای هیئت نظارت شهرستان شدند و صلاحیت آنان صادر شد.و 132 نفر تا به امروز رد صلاحیت شدند چرا که شورای سالم مطالبه مردم است.

رئیس هیئت نظارت شهرستان بهارستان ادامه داد: در شهر گلستان از 150 پرونده 96 نفر تایید و 56 نفر رد صلاحیت شدند. در صالحیه از 85 نفر شرکت کننده 52 نفر تایید و 33 نفر رد صلاحیت شدند و در نسیم شهر از 105 نفر کاندید 58 نفر تایید و 45 نفر رد صلاحیت شدند.

او بیان کرد: مردم در انتخاب افراد دقت کنند و با آگاهی رای دهند و مانع حضور افراد غیرمتخصص، در پارلمان شهری شوند، چرا که پیشرفت هر شهری در گرو انتخاب افراد متخصص و کاردان است و اگر رای افراد بدون دقت و از روی احساس باشد جز ضرر و خسران برای خود و جامعه حاصلی نخواهد داشت.

مصائبی هشدار داد: افراد تایید صلاحیت شده مراقب عملکرد خود باشند، زیرا همه گزارشات مربوط به تخلفات رصد خواهد شد و در ارزیابی مجدد صلاحیت افراد مدنظر خواهد گرفت و نامزدی که خود عامل بی‌قانونی می‌شود چگونه می تواند برای مردم و شهر قانون وضع کند و کاندیداهای‌ شورای شهر توجه کنند چنان که چشم طمع به اموال عمومی و بیت المال را دارند هیئت نظارت به شدت با این افراد برخورد خواهد کرد پس مردم در انتخاب‌های خود دقت لازم را داشته باشند.

خبرنگار: محمد اصغری

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  بهارستان ، حجت الاسلام‌والمسلمین علی مصائبی در نشست خبری با خبرنگاران پس از اتمام بررسی صلاحیت‌ها در هیئت نظارت بهارستان اظهار داشت: در هیئت نظارت طبق قانون، بر اساس اخلاص، بدون حواشی و با وجود تمامی فشارها وظیفه رسیدگی به صلاحیت‌ها را سپری کردیم.

وی با بیان اینکه پرونده‌ها پس از رسیدگی هیئت اجرایی در هیئت نظارت بررسی شد افزود: حق الناس، حقوق انقلاب، مردم، شهدا و حق نظام در بحث رسیدگی به صلاحیت‌ها مدنظر قرار گرفت.

رئیس هیئت نظارت شهرستان بهارستان سپس بیان کرد: در هیئت نظارت رأی به صلاحیت‌ها آزادانه انجام شد و طبق مستندات افراد رد صلاحیت شده‌اند.

مصائبی تأکید کرد: مستندات افراد رد شده از دستگاه‌های مهم به هیئت نظارت رسیده است و افرادی که رد صلاحیت شده‌اند اگر مدارک و مستنداتی داشته باشند که صلاحیت آنها باید احراز می‌شد، می‌توانند با اعتراض در هیئت نظارت از خودشان دفاع کنند.

وی با بیان اینکه 340 پرونده از هیئت اجرایی به هیئت نظارت رسید تصریح کرد: از این تعداد پرونده  208 داوطلب در بهارستان تأیید و 132 نفر رد صلاحیت شدند.

رئیس هیئت نظارت شهرستان بهارستان گفت: 150 داوطلب انتخابات شورای شهر از شهر گلستان نام نویسی کرده بودند که 96 نفر تأیید و 56 نفر رد صلاحیت شدند‌.

مصائبی با بیان اینکه در شهر صالحیه 85  داوطلب انتخابات ششمین دوره شورای شهر شدند گفت: 52 داوطلب در این شهر تأیید و 33 نفر رد صلاحیت شدند و در نسیم شهر 105 داوطلب نام نویسی کرده بودند که 45 نفر رد صلاحیت و 58 تأیید شدند.

وی با تاکید بر اینکه داوطلبان رد صلاحیت شده پس از اعلام رسمی فرمانداری بهارستان می‌توانند اعتراض کنند بیان کرد: جای گلایه برای مردم نمانده است چرا که افراد مسئله‌دار از فیلتر هیئت نظارت شهرستان عبور نکردند.

انتخابات شورای شهربهارستان

آخرین دیدگاه ها

نظر خود را ثبت کنید

( الزامي )

( الزامي )

(اختیاری)

دیدگاه